Szybki city-break w Niemczech? Wybierz busy!

Nie da się ukryć, że cały ciężki tydzień w pracy czy spędzony na wykonywaniu innych obowiązków, marzymy o tym, by na chwilę zmienić środowisko. Nie da się ukryć, że nic nie zadziała na nas lepiej, niż szybki city-break w Niemczech. Dlaczego taki wyjazd się opłaca? Przede wszystkim nasz zachodni sąsiad jest niezwykle blisko, więc teoretycznie nie spędzimy całego dnia w podróży. Dodatkowo klimat niemieckich miasteczek – zarówno tych mniejszych jak i większych jest prawdziwie wyjątkowy. Warto więc wybrać busy jako środek transportu do Niemiec i po prostu cieszyć się ogromną niezależnością i swobodą w trakcie podróży.

Busy do Niemiec – sposób na tanie podróżowanie

Busy z Gorzowa do Niemiec, czy z każdego innego miasta i miasteczka w naszym kraju, są sposobem na tanie podróżowanie. Dlaczego? Przede wszystkim bilet na przejazd w obie strony najczęściej jest nawet dwukrotnie tańszy niż bilet na podróż samolotem. Warto wspomnieć także o tym, że nie musimy martwić się również o to, by zorganizować sobie dojazd na lotnisko. Bus można zamówić dosłownie pod dom, co znacznie ułatwia podróżowanie. Istnieje jeszcze jeden, niezwykle ważny aspekt w odniesieniu do podróży busem. Okazuje się bowiem, że nie musimy obawiać się także ewentualnej dopłaty za nadbagaż. Tak naprawdę, nie musimy nawet martwić się o to, że nakładane są na nas jakiekolwiek limity odnośnie przewozu kosmetyków, napojów czy jedzenia. Podczas podróż busem jedyne co się rzeczywiście liczy w kwestii bagażu to fakt tego, by zmieścił się on do luku. To, co się w nim znajduje nie jest już przedmiotem zainteresowania przewoźników. Wobec tego śmiało można powiedzieć, że decydując się na podróż busem, wybieramy jednocześnie ekonomiczne i swobodne podróżowanie.

Brak problemu z powrotem do kraju – busy są tego gwarancją!

Każdy pobyt u naszego zachodniego sąsiada w pewnym momencie dobiegnie końca. Wówczas trzeba przygotować się na powrót do szarej rzeczywistości. Wybierając samoloty – ze względu na rozkład lotów – może być dość trudno znaleźć lot w dogodnym dla nas terminie. Jednak busy Niemcy Polska są praktycznie zawsze do naszej dyspozycji. Możemy więc z dnia na dzień zadzwonić do przewoźnika i poprosić o to, by zarezerwował on nam miejsce na dany przejazd. Oczywiście taka rezerwacja, dokładnie tak samo jak późniejsze nieskorzystanie z niej z różnych powodów, nie niesie za sobą konieczności regulowania dodatkowych opłat. Taka swoboda i możliwość dopasowania parametrów wyjazdu powinna być priorytetem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Chcesz napisać dla nas tekst?

Skontaktuj się z nami
Kategorie
SOCIAL SHARE
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp